Türkiye'de BMX'in Sesi! | Voice of BMX in Turkey!

Akman Atılgan 19.11.2019 
BMXTR olarak geçmişimizi canlandırmak ve gelecekle köprü oluşturmak üzere düzenlediğimiz ve geleneksel hale gelen Old School BMX Gecesi'nin 5. sini 17 Kasım Cumartesi akşamı gelebilen dostlarımızla tekrar kutladık. Yer her zamanki gibi Ataköy Marina, mekan da  bu sefer Big Mamma's Restaurant'tı. 


Utku'nun organizasyonu ile ayarladığımız mekan gayet güzeldi. Kambersiz düğün olamayacağı gibi Şenol'suz bir Old School gecesi de düşünülemezdi. Şenol da Kadir'siz düşünülemezdi. Bahadır da her zaman olduğu gibi yoğun iş programının arasında geceyi bize ayırmıştı. 


Alen bu gece de aramızdaydı. Sayesinde kocaman bir Malezya old school ekibiyle tanıştık! Altın suyuna batırdığı bisikletini piyasaya çıkarmasını dört gözle bekliyoruz!Ahmet (Löpçük) felsefe ve keman kursundan sonra heykel kursuna gideceğini ilan ederek hiçbirimizi şaşırtamadı! Tolga'nın 40 dolara aldığı Dyno sele ise gecenin en çok konuşulan konularından biri oldu(!)

 


Ediz 83 Model Skyway TA'sını getirerek, Bahadır da mankenlere taş çıkartan bu pozu vererek geceye damga vurdular.Kayganlıkta usta olan dostumuz Melih Yavaş, yavaşça bir gün önceden Marmaris'e süzülmüştü. Sağolsun bizlere videolu bir mesaj göndererek gecemizi kutladı. Allah kendisinden razı olsun diyoruz. 

Geceye videolu olarak katılan bir diğer arkadaşımız sevgili Melek'ti. Alamanyalardan efkarlanarak gönderdiği videolu mesajları dinleyerek kendisine moral vermeye çalıştık. 


Utku'nun iskambil kağıtlarıyla yaptığı sihirbazlık gösterileri geceye renk kattı. İstersek bir dahaki düzenlediğimiz gecede gelemeyenleri sihirle anında mekana getirebileceğinin sözünü aldık. 

Boğaç (Bozi) bu gece de bizleri yalnız bırakmadı. Yeni skatepark projelerini tartıştık, konuştuk. 

Son olarak da bu güzel resimle geceyi ölümsüzleştirdk. Haziran'da  yenisini yapmak üzere!