SEVGİLİ BMX SEVERLER!

BMX DEYİNCE AKLINIZA NE GELİYOR? İKİ TEKERLEKLİ KÜÇÜK BİR BİSİKLET Mİ? EĞLENCE Mİ? İLGİ ÇEKEN HAREKETLER Mİ? SPOR MU?

EVET, DOĞRUDUR,  BUNLARIN HEPSİ BMX’İ BİR ŞEKİLDE TANIMLAR AMA YETERSİZ KALIRLAR. BMX BİRLİKTELİK DEMEKTİR, ORTAK İMKANSIZLIKLARIN VE ORTAK HEYECANLARIN PAYLAŞILDIĞI ARKADAŞLIK DEMEKTİR. ZEVKLİ BİR REKABET, 30 YIL SONRA BİLE SÜREN DOSTLUKLAR DEMEKTİR. YANİ ASLINDA BMX ÇOK ŞEY DEMEKTİR. BMX BİR KARDEŞLİKTİR.

BMX TR ‘Yİ KURDUĞUMUZDA BU KARDEŞLİĞİ CANLANDIRMAK İSTİYORDUK. İSTANBUL’U MERSİN’E, SAMSUN’U GAZİANTEP’E, ADANA’YI İZMİR’E ISPARTA’YI KIBRIS’A ULAŞTIRMAK İSTİYORDUK. İSTİYORDUK Kİ SÜRÜCÜLERİMİZ BİRBİRLERİNİ TANISINLAR, YENİ DOSTLUKLAR KURSUNLAR. YETENEKLERİNİ BİRBİRLERİNE GÖSTERSİNLER.

BU AMACIMIZ GERÇEKLEŞİYOR. 8 MAYIS’TA TÜM BMX SEVERLERİ İSTANBUL AVCILAR SKATEPARK’A DAVET ETTİK. BU BİRLİKTELİĞİN İLK ADIMINI, SENEDE BİR GÜN DE OLSA TÜRKİYE BMX GÜNÜ’NDE  ATACAĞIZ. BİRBİRİMİZİ SADECE SOSYAL MEDYADA BİRER FOTOĞRAF OLARAK DEĞİL, SESİYLE, GÖRÜNTÜSÜYLE, KANLI CANLI GÖRECEĞİZ.


BU ETKİNLİĞİMİZİN EN BÜYÜK AMACI BİR GÜNLÜĞÜNE DE OLSA OLD SCHOOL, NEW SCHOOL, HEP BERABER SÜRMEK. UNUTULMAZ ANILAR EDİNMEK.

BU AMATÖR BİR ETKİNLİK. YÜKSEK PLATFORMLARDA YARIŞMALARI İZLEYEN JÜRİ ÜYELERİ BEKLEMEYİN. EN YÜKSEK SEVİYEDE MÜZİK BEKLEMEYİN. YARIŞMAYI KAZANANA PARA ÖDÜLÜ VERİLMESİNİ BEKLEMEYİN. BURADA EDİNECEĞİNİZ EN BÜYÜK KAZANIM BİRBİRİNİZİ TANIMAK.

ETKİNLİK BOYUNCA DÜZENLEYECEĞİMİZ YARIŞMALAR ELBETTE OLACAK

  • BUNNY HOP YARIŞMASI
  • BIGGEST AIR YARIŞMASI
  • MANUEL YARIŞMASI

 

YARIŞMALARI KAZANAN ARKADAŞLARIMIZA BMX TR T-SHIRTLERİMİZDEN VERECEĞİZ. KASKIMIZI, ELDİVENİMİZİ, KORUMALARIMIZI TAKACAĞIZ VE HEP BERABER ÇOK EĞLENECEĞİZ.

8 MAYIS’TA GÖRÜŞMEK ÜZERE!