Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

Bmx Türkiye

Bu ana forum bölümüdür. Birinci seviye bir bölüm başka forum ya da kategorileri içerebilir.
Bu forum bölgesinde BMX Hakkında herhangi bir kategoriye bağlı kalmadan bütün konuları paylaşabilir tartışabilirsiniz. BMX hakkında olmak koşuluyla resim veya video ekleyebilirsiniz. Üyelerimizden, birbirlerine karşı medeni davranmalarını söylememize herhalde gerek yok :)
1 Başlık 6 Cevap
yazan bmxveteran
6 yıl 1 ay önce
Yerler ıslakken, BMX'e binemiyorken sadece ve sadece flatland üzerine konuşmak, tartışmak ve paylaşım yapmak istiyorsanız buraya yazın! Unutmayın birbirimize kaba davranmak yok, moderatörlerin gözü üzerinizde!
2 Başlık 0 Cevap
Son Gönderi: Flatland Seçimi
yazan Azatilhanli
8 yıl 2 ay önce
Nerede Race Track? Vardı da biz mi yarıştık? demeyin. Hız yarışlarını merak edenler, yapmak isteyenler, paylaşımda bulunmak isteyenler bu bölgeye. Kaba konuşanlar yarış BMX'i hızıyla dışarı atılır.
0 Başlık 0 Cevap Gönderi Yok
Street dışında başka birşey konuşmak istemiyorsanız, hayatınızda sokaklardan başka birşey yoksa buradan içeri! Ama biz sporcunun sokaktakini de severiz ahlaklısını da! O yüzden tartışmalarımızda sporcu olduğumuzu unutmayalım!
2 Başlık 1 Cevap
yazan bmxveteran
7 yıl 5 ay önce
Atın Ölümü Arpadan, BMX'çinin Rampadan Diyorsanız burada paylaşım yapabilir, tartışma açabilirsiniz. Ama kaskımızı kafamızdan, shin guardımızı bacağımızdan eksik etmiyoruz. Kalbimizi de kırıklıktan korumak için küfretmek yasak!
2 Başlık 1 Cevap
Son Gönderi: Sadece Nihat Summer ...
yazan bmxveteran
7 yıl 3 ay önce
Türkiye'de de Dirt'mü varmış demeyin. Bakarsınız bir gün olur. Bakarsınız yurt dışından bir paylaşım yapmak istersiniz. O zaman gelin Dirt'e. Burada da kaba konuşmak yasak.
0 Başlık 0 Cevap Gönderi Yok
Yaşlandınız mı? Müzelik mi hissediyorsunuz? Yoksa tarihimizi bilmeden geleceğe yelken açamayız olayında mısınız? Genç de olabilirsiniz ama belki klasiklerden hoşlanıyorsunuzdur? New School bisikletlerin hep birbirine benzediğini mi düşünüyorsunuz. Sizin için doğru yer burası. Dilimize dikkat!
1 Başlık 1 Cevap
Son Gönderi: Ride On
yazan bmxveteran
8 yıl 3 ay önce
BMX'inde yaptığı değişiklikleri fotoğraflayanlar, aşama aşama anlatmak isteyenler, hurda diye atılacakken yepyeni bir BMX ortaya çıkaranlar buraya. İşlerinizi burada paylaşabilir, tartışabilirsiniz. Argo ve kaba konuşanları moderatörler fabrika ayarlarına restore edecekler ona göre!
2 Başlık 35 Cevap
yazan Koridorlar
7 yıl 4 ay önce
Nasıl bir BMX almalıyım, nereden başlamalıyım? diyenler. Sorularınızı sabırla cevaplayacak BMX TR ekipleri ve forum üyeleri yardımınıza koşacak. Çok bilen, ukalalık ve alay eden, kaba konuşan ve genç arkadaşların kalbini ve şevkini kıranlar bu bölgeye girmesinler! Amacımız sayımızı artırmak, teşvik etmek, BMX'i sevdirmek.

2 Başlık 1 Cevap
Son Gönderi: Bmx'e yeni başlicam ...
yazan bmxveteran
7 yıl 7 ay önce
İkinci El BMX bisiklet ve parça ilanlarınızı buradan verebilirsiniz. Aranızda anlaşın biz gerisine karışmayız. Kaba konuşmak burada da yasak!

4 Başlık 2 Cevap
Son Gönderi: SUNDAY FREEZE ÖNDEN ...
yazan egekızılkaya
8 yıl 3 ay önce

Kimler Çevrimiçi

Online üyeler: 0 Üye ve 12 Ziyaretçi Çevrimiçi
Lejand:  Site Yöneticisi Genel Yetkili Yetkili Yasaklı Kullanıcı Ziyaretçi
  • Toplam İleti: 63 | Toplam Başlık: 16
  • Toplam Bölüm: 1 | Toplam Kategori: 10
  • Bugün Açılan: 0 | Dün Açılan: 0
  • Bugünkü Toplam Cevaplar: 0 | Dünkü Toplam Cevap: 0
Sayfa oluşturma zamanı: 0.333 saniye